Volframo žiedai
Kontaktai

UAB "OG rings"

Krokuvos g. 11, Vilnius

Tel. +37066211997, +37068070737

El. p. [email protected]

Darbo laikas:

I 12.00-18.00

II 13.30-18.00

III 12.00-18.00

IV 12.00-18.00

V 12.00-18.00

Jei salone norite apsilankyti kitu laiku - skambinkite

Titulinis -> Sertifikatai

“OG rings” volframo karbido žiedų sudėtis yra ištirta nepriklausomoje ES laboratorijoje. Apsilankę mūsų salone galite apžiūrėti sertifikatus, kurie užtikrina mūsų parduodamų žiedų kokybę.

ŽIEDŲ SUDĖTIES SERTIFIKATAI GARANTUOJA:

1. Žiedai gaminami iš išvalyto volframo

Volframas išgaunamas iš volframo rūdos, kurioje dažniausiai gausiai randama ir kitų metalų bei mineralų priemaišų. Šių priemaišų šalinimas – itin sudėtingas ir brangus procesas, todėl rinkoje gausu ne pilnai išvalyto volframo, kuriame yra molibdeno, alavo, švino, bismuto, arseno, fosforo, stibio mangano ir kitų medžiagų. Nors šios priemaišos nėra reikšmingos gaminant pramoninius gaminius, tačiau juvelyrikos gaminiai iš nevalyto volframo gali pakenkti žmogaus sveikatai. „OG rings“ žiedams gaminti naudojamas tik pilnai išvalytas volframas.

2. Žiedai be kenksmingų priemaišų


Volframo karbido žiedai gaminami naudojant volframą, anglį bei kitus šias dvi medžiagas surišančius metalus. Kadangi tai ne grynas metalas, o lydinys – itin svarbu žinoti, kad jame nėra naudojami jokie žmogaus sveikatai kenksmingi ar neigiamos įtakos žiedo kokybei turintys priedai. „OG rings“ žiedų gamybai naudojami tik volframas, anglis, nikelis ir chromas. Jokių kenksmingų priemaišų mūsų žieduose nėra.

3. Žiedai be kobalto


Gaminant volframo karbido žiedus, volframui ir angliai sujungti dažnai naudojamas kobaltas. Šios medžiagos naudojimas technologiškai paprastesnis, bet kobaltas mažina lydinio atsparumą aplinkos poveikiui. Taip pat atliktų tyrimų metu paaiškėjo, kad lydinyje esantis kobaltas dažnai reaguoja su žmogaus oda ir sukelia paraudimą, bėrimus ir kitas neigiamas odos reakcijas. Būtent todėl „OG rings“ žieduose kobaltas nenaudojamas.

4. Žiedai nėra pavojingi žmogaus sveikatai


„OG rings“ žiedų sudėtyje yra keturios medžiagos: volframas, anglis, nikelis ir chromas. Visos šios medžiagos nėra toksiškos, kenksmingos ir nekelia pavojaus žiedą nešiojančiam žmogui. Žieduose naudojami metalai (tai būdinga visiems metalams, taip pat ir auksui, plienui, platinai ir t.t.)  pavojų gali kelti tik juos apdirbant – kai smulkios metalo dalelės įkvepiamos į plaučius. O nešiojant nesibraižančius ir itin atsparius volframo karbido žiedus tai padaryti praktiškai neįmanoma.
  Dalintis Facebook