Volframo žiedai
Titulinis -> DUK

Dažnai užduodami klausimai

Ar parduodate žiedus internetu?

Taip. Išsirinkę žiedus, parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Atsiųsime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir gavę pavedimą - išsiųsime žiedus paštu.

Ar kaina tinklapyje nurodyta už vieną ar du žiedus?

Kaina nurodyta už vieną žiedą.

Ar volframo ir volframo karbido vestuviniai žiedai tokie patys?

Ne. Volframo karbido vestuviniai žiedai tvirtesni už volframo žiedus. Grynas volframas nėra atsparus įbrėžimams, todėl jis maišomas su anglimi, taip išgaunant volframo karbidą. Volframo karbidas yra labai atsparus įbrėžimams, nekeičia formos ir yra vienas tvirčiausių juvelyrikoje naudojamų lydinių. „OG rings“ vestuviniai žiedai yra pagaminti iš volframo karbido ir tik paprastumo dėlei vadinami volframo žiedais.

Kokia “OG rings” volframo karbido žiedų sudėtis?

Apie "OG rings" volframo karbido žiedų sudėtį galite pasiskaityti pusapyje Apie volframą.

Kokia volframo karbido žiedų spalva?

Mes siūlome šviesaus arba įprasto volframo karbido žiedus. Įprasto volframo karbido žiedų spalva primena plieno spalvą, o šviesaus volframo karbido - platiną. Poliruoti žiedai vizualiai atrodo šviesesni, nei matiniai. Taip pat bet kurį modelį galime pagaminti iš cirkonio dioksido (juoda spalva). Mūsų gaminamų vestuvinių žiedų spalvos - nuotraukoje apačioje:

Ar volframo žiedai juoduoja?

Ne. Volframo karbido žiedai yra atsparūs oksidacijai, todėl nejuoduoja.

Koks volframo žiedų svoris?

Volframo karbidas sveria tiek pat, kiek ir auksas. Bet volframas nėra taurusis metalas, todėl žiedai gaminami didesni, platesni ir dėl šios priežasties jie dažnai būna šiek tiek sunkesni už aukso ar kitų tauriųjų metalų žiedus. Taip pat gaminant volframo karbido žiedus labai svarbu atsižvelgti į storio ir patogumo santykį, nes pagaminus per ploną žiedą jis tampa trapus. "OG rings" gamina optimalaus storio žiedus, kurie nėra pernelyg skalūs, bet dar patogūs mūvėti.

Ar volframo karbido žiedai gali sukelti alergiją?

Mūsų praktikoje tokio atvejo dar nėra pasitaikę. Tačiau jei esate alergiški auksui – yra tikimybė, kad būsite alergiški ir volframo karbido žiedams, nes aukso lydiniuose dažnai naudojamas nikelis, kurio yra ir mūsų žieduose.

Ar volframo karbido žiedai kenkia sveikatai?

"OG rings" volframo karbido žiedai sveikatai nekenksmingi. Sudėties sertifikatai garantuoja, kad žieduose nėra jokių kenksmingų priemaišų, o pačiame volframo karbido lydinyje esantis volframas, anglis, nikelis, chromas - netoksiški metalai. Vienintis būdas sau pakenkti - įkvėpti volframo karbido dulkių į plaučius. (tokiu atveju kenksmingi visi metalai - net ir auksas). Tačiau volframo karbido žiedai atsparūs braižymuisi, todėl galimybė įkvėpti dulkių - daugiau teorinė, nei reali.

Ar vestuvinių žiedų iš volframo iš tiesų neįmanoma įbrėžti?

Volframui (volframo karbidui) Moso mineralų kietumo skalėje skiriama 9 balai. Taigi visos mažiau balų turinčios medžiagos negali jo įbrėžti (geležis, auksas, platina, plienas ir t.t.). Tačiau deimantas (10 balų), korundas (9 balai) yra kietesni už volframo karbidą, todėl būtent šiomis medžiagomis žiedą įbrėžti įmanoma. Nežinantiems, kas yra korundas, paaiškiname: tai mineralas, dažnai naudojamas kaip abrazyvinė medžiaga (jo gali būti švitriniame popieriuje), korundo grupei priskiriami rubinai ir safyrai. Taip pat korundo gali būti smėlyje (nes jo sudėtyje yra be galo daug elementų, įskaitant ir auksą), todėl jei dirbate žemės darbus - geriau žiedą nusiimkite.
Nors ir egzistuoja medžiagos, galinčios paveikti volframo vestuvinius žiedus, tikimybė, kad kasdien nešiodami juos įbrėšite yra labai maža ir jie dažnai vadinami amžinais žiedais.

Kokios žieduose naudojamų cirkonio (cubic zirconia) akmenukų savybės?

„Cubic zirconia“ – tai kristalinės formos cirkonio oksidas, kuris yra pagrindinis deimanto konkurentas. Šio chemiškai išgaunamo mineralo nereikėtų painioti su cirkoniu, kadangi šių dviejų medžiagų savybės labai skiriasi. "Cubic zirconia" išvaizda išties labai primena deimantą, o kietumas beveik jam prilygsta. Deimantui Moso mineralų kietumo skalėje skiriama 10 balų, o cirkonio oksidui – 8. Taigi šis akmenukas yra labai atsparus braižymuisi, todėl laikui bėgant spindesys neišnyks.

Kokios cirkonio dioksido (juodų) žiedų savybės?

Cirkonio dioksidas savo tvirtumu nedaug nusileidžia volframo karbidui - Moso mineralų kietumo skalėje jam skiriami 8 balai. Todėl yra nedaug medžiagų, galinčių šiuos žiedus subraižyti. Cirkonio žiedai yra tvirtesni už auksą, sidabrą, titaną ar plieną. Taip pat cirkonio dioksidas yra lengvesnis už volframo karbidą.

Ar įmanoma išgraviruoti vestuvinius žiedus iš volframo?

Taip, volframo žiedai graviruojami lazeriu. Jūsų patogumui žiedus galite išsigraviruoti pas mus.

Ar įmanoma padidinti/sumažinti vestuvinį žiedą iš volframo?

Vestuvinio žiedo iš volframo sumažinti ar padidinti neįmanoma. Jei Jūs įsigijote vestuvinius žiedus „OG rings“ ir laikui bėgant Jūsų piršto dydis pasikeitė – mes suteiksime 50% nuolaidą naujam žiedui įsigyti (to pačio modelio, tik kito dydžio), jei tokį modelį vis dar turėsime asortimente. (būtina išsaugoti pirkimo čekį ar garantijos lapelį)

Kaip reikia rūpintis ir valyti vestuvinį žiedą iš volframo?

Vestuviniais žiedais iš volframo rūpintis labai nesudėtinga. Vieną kartą per 1-2 mėnesius tiesiog nuplaukite žiedą su muilu ir sausai nuvalykite – tai viskas.

Ar vestuvinį žiedą iš volframo įmanoma nuimti ištinus pirštui?

Taip. Volframo karbido žiedą nuimti netgi paprasčiau nei tauriųjų metalų žiedus. Prireikus nuimti volframo karbido žiedą jis yra ne kerpamas, o suskaldomas. Tai galite padaryti pasinaudoję plaktuku arba reguliuojamo suspaudimo (vise grip) replėmis. Jei naudosite plaktuką - žiedą reikėtų dėti ant kieto paviršiaus ir vis pasukant žiedą juo pastuksenti į vis skirtingas žiedo vietas, kol jis galiausiai suskils. Jei naudojate reples, pirmiausia nustatykite šiek tiek didesnį nei žiedo diametrą ir suspauskite žiedą replėmis, tada pasukite replių rankenoje esantį ratuką 1/3 ir vėl suspauskite. Šį veiksmą kartokite kol išgirsite trakštelėjimą. Tada vis pasukdami žiedą spauskite replėmis, kol žiedas suskils. Atsargiai atleiskite reples ir nuimkite žiedą.


  Dalintis Facebook